Beauty

Hello Kitty-Make-up

9. července 2009 v 15:38 | Eliss

Hello Kitty-Lesk na rty

9. července 2009 v 15:37 | Eliss

Dlouhovláskou za tři hodiny

9. července 2009 v 15:34 | Eliss
Prodlužovací procedura trvá krátce Prodlužovací procedura trvá krátce
Dnešní doba kráse a rozmarům skutečně přeje. Chcete mít dlouhé vlasy? Není nic snazšího, než si je nechat prodloužit. K účesu se záplavou dlouhých vlasů máte blíž, než si myslíte. Stačí se rozhodnout, jaký způsobem a množstvím pramínků pravých či umělých vlasy prodloužíte.

Techniky prodlužování

Lepení pramínků pomocí lepidla (keratinu). Pramínky se dají znovu použít až po jejich zkrácení, navíc tato metoda umožňuje aplikaci pouze asijských vlasů. Odlepit je lze zase jen chemicky, vlastní vlasy tím dost trpí. Výhodou je délka spoje 8 - 10 milimetrů.

Flashpoint vlasové pramínky jsou přichycené pomocí malinkých plastových nebo kovových trubiček, které se po zahřátí šikovně smrští. Uchycení vlasů je pevné a poměrně šetrné. Nevýhodou je, že u některých odstínů je spojení viditelné. Délka spoje je pouhé tři milimetry. Když se pramínek nepoškodí tlakem při spojování, může se bez zkracování použít znovu.
Bond plus dochází k prodlužování pomocí smrštitelného pojítka. Plusem je časová nenáročnost, jak při prodlužování, tak při následné obnově. Umožňuje používat pramínky opakovaně v nezkrácené délce. Velkým kladem je neporušení vlastních vlasů. Používají se hlavně evropské vlasy, nevýhodou je délka pojítka, ale jsou v takovém množství barevných odstínů, že jsou téměř neviditelné. Tato metoda zatím není překonaná, říká Petr Stříbrný ze Studia Natur-Hair, ženy se k této formě prodlužovaní vrací opakovaně.
Našívání vlasových tresů k vlastním vlasům pomocí vlákna, je to náročná a zdlouhavá metoda, navíc zákaznice může mít bezprostředně po našití vlasů pocit určité nepohody, také se musí poměrně brzy opravovat - už po 4 - 6 týdnech. Ostatní způsoby vydrží až tři měsíce. Tento způsob se využívá málo.
Nejkvalitnější jsou evropské vlasy Nejkvalitnější jsou evropské vlasy

A z jakých typů vlasů si můžete vybrat?
... z pravých i umělých vlasů a až z osmdesáti možných odstínů.
Evropské vlasy jsou žádané, protože jsou jemnou strukturou nejpodobnější našim vlasům, a jsou nejvhodnější pro světlé odstíny. Investice do evropských vlasů se vyplatí nejen pro kvalitu a životnost, ale i pro jejich dokonalý vzhled.
Vlasy indického původu jsou hrubší struktury, rovné nebo přírodně vlnité, tmavších odstínů. Když je zesvětlíte do odstínů blond či platina, nemají dlouhou životnost. Jsou vhodnější pro prodlužování černých, tmavohnědých vlasů. Pořídíte je za poměrně přijatelnou cenu.
Cenově nejdostupnější asijské vlasy jsou rovné, tmavé a hrubší struktury. Na rozdíl od indických vlasů nemají tendenci se vlnit. Přestože se upravují do všech barevných odstínů, i zde platí, že jsou vhodné zejména pro tmavé vlasy.
Doba celého zákroku je něco kolem tří hodin. Cena se pohybuje od 8000 do 30 000 korun, záleží na technice spojení, kvalitě a počtu pramínků. Doplnění vlasů bývá zpravidla po třech měsících. Výsledný efekt závisí i na zručnosti a dovednosti kadeřnice. Vyberte si proto salon a osobu, která má dostatek zkušeností.

Smyslně rafinované řasy

9. července 2009 v 9:42 | Eliss
Můžete si sama určit délku, barvu i hustotu řas Můžete si sama určit délku, barvu i hustotu řas

Kdo by nechtěl mít dlouhé řasy jako Penélope Cruz v reklamě na řasenku? Vězte, že nejsou přírodní, ale umělé. Toužíte i vy po pohledu orámovaném dlouhými a hustými řasami? Lehká pomoc, nechte si je narůst v kosmetickém studiu.
Metoda Lash Sensation lepení řasy na řasu je téměř neviditelná. Syntetické norkové řasy jsou přirozeně lesklé a od pravých k nerozeznání. A potom už stačí dlouze se podívat hustým závojem řas. Určitě vám neodolá!

Prodlužování a zahušťování řas provádí vyškolený stylista či i-lash designer. Práce trvá asi tři hodiny podle počtu nalepovaných řas. Můžete si vybrat barevný odstín, délku od 7-17 milimetrů i množství řas. Záleží jen na vás, jestli chcete mít look přirozený nebo dramatický. Máte-li vlastní řasy řídké a krátké, můžete citlivou aplikací řas získat naprosto přirozený vzhled. V případě, že jste zastáncem extrémního dramatického looku, skutečně si to užijete. Můžete popustit uzdu své fantazii v barevnosti, délce i hustotě. Sama navzdory přírodě si vytvoříte vlastní snovou délku a intenzitu zahuštění.

Vlastnosti umělých řas

Umělé řasy vynikají maximální lehkostí, přirozeností, jsou odolné vůči vodě. Používané lepidlo je hypoalergenní a nejdůležitější je, že nepoškozuje vaše řasy, které nadále rostou i s řasovou protézou. Můžete je líčit, ale nemusíte, záleží na vybraném odstínu. Cena se odvíjí od množství nalepených řas, pohybuje se kolem 4500 korun, a závisí i na salonu, který zvolíte. Doplňování odrostlých řas se provádí za čtyři až pět týdnů. Ale když se pro další doplnění nerozhodnete, řasy dál působí dokonale přirozeně. Obráťte se na salon, který má dostatek zkušeností a používá kvalitní odpovídající materiály.
Umělé řasy můžete a nemusíte líčit Umělé řasy můžete a nemusíte líčit

Okouzlující hned po probuzení

S umělými řasami se ráno probudíte již "nalíčená". Jste kdykoliv upravená. Můžete se s nimi bez obav oddávat svým oblíbeným aktivitám, jako je plavání, sauna či tanec, aniž byste měla pod očima černé kruhy od mascary. Řasy můžete využít i příležitostně - např. pro svatební den, ples, večírek. Vyzkoušejte je a nejspíš si na ně zvyknete pro jejich pohodlí a skvělý vzhled.

Jak na řasy, když nechcete umělé

• řídké řasy opticky zhustíte linkou nakreslenou pod řasy, a když řasy mascarou nalíčíte několikrát za sebou tak, že necháte předcházející vrstvu zaschnout
• na objemu získají, když je před líčením lehce poprášíte pudrem
• hodně světlé řasy si nechte obarvit
• kleště pro natočení řas používejte vždy před řasenkou

Samolepící lak na nehty od Avonu

9. července 2009 v 9:31 | Eliss

Neztrácejte již nikdy svůj čas čekáním a obavami než zaschne právě nanesený lak na nehtech. Nemusíte se bát poškození nového laku či nevzhledných šmouh, které vznikají jeho nedokonalým rozprostřením po ploše nehtu. Perfektní výsledek a krásného jednolitého lesklého laku dosáhnete s novým a jedinečným Samolepicím lakem na nehty od Avonu.
Sada jemných samolepek obsahuje 16 různě širokých proužků v 10 nádherných odstínech. Vyberte si vhodný odstín podle barvy oblečení nebo prostě jen podle momentální nálady. Užijte si všechny barvy léta se Samolepicími laky a využívejte všech výhod této převratné novinky v manikúře!
Proč samolepicí laky?
Jednoduchá aplikace na sucho
Okamžité umístění
Bezchybné nanesení bez skvrn/znečištění
Jednodušší na použití než tradiční lak
Rychlejší na aplikaci
Barva a lesk vydrží až 14 dní!
Jednoduché odlakování
Použití:
6 kroků k dokonalým nehtům:
1.Odstraňte ochrannou průhlednou fólii
2.Vyberte vhodnou velikost (lepší je o něco širší, nehet je zaoblený)
3.Sloupněte proužek z podkladu směrem od stříbrného konce
4.Umístěte na nehet. Začínejte vždy u nehtové kůžičky a pokračujte k volnému okraji nehtu. Dobře vyhlazujte, příliš hmotu nenapínejte
5.Dobře přitiskněte k nehtu a přebytek délky zahněte přes okraj nehtu
6.Oddělte přebytek pomocí nehtu na palci druhé ruky
Samolepicí laky jsou vhodné pro všechny velikosti a libovolné délky nehtů. Pro kratší nehty odborníci doporučují světlejší odstíny
Užitá technologie
Samolepicí lak na nehty je tvořen třemi vrstvami speciálně navržené technologie: vrstvou, která drží Samolepicí lak na nehtu, vlastní vrstvou laku a vrchní - vrstvou, která poskytuje ochranu před vlivy okolí. Tato speciální technologie zaručuje přípravku vysokou odolnost oproti jiným lakům na nehty.
Samolepicí lak na nehty od Avonu zakoupíte u každé Avon Lady,
Avon Gentlemana za stálou cenu 219,-Kč za 16 ks
 
 

Reklama
Výsledek obrázku pro kniha ti sluší