Duben 2011

Mějte pěkné zuby

3. dubna 2011 v 9:23 | Eliss |  Beauty
Ženy si hlídají nalíčení očí, správně zvolený make-up či sladění s rtěnkou, stejný důraz by ale měly věnovat i péči o zuby. Nejen proto, aby zuby nezdobily nepříjemné kazy, ale i proto, že krásné zuby jsou zárukou úspěchu.

Proč mít krásné zuby

Není pochyb, že zářivý úsměv zvyšuje osobní přitažlivost a budí sympatie. Korunují ho pěkné zuby, a to jsou především ty zdravé - světlé a bez děr. Jsou nepostradatelné při kousání stravy a velikou měrou přispívají k pocitu sebevědomí. Takový vzácný dar, jakým je bezvadný chrup, však každý člověk do vínku nedostane. Ale nepopadejte skepsi, současné možnosti péče o zuby vám pomohou napravit to, o co vás možná příroda ošidila.

Nejčastější chyby a omyly v péči

K největším problémům patří zubní kazy a paradontóza. Jsou stále hodně rozšířené - trpí jimi devadesát procent všech mužů a žen. Dá se jim však účinně předcházet. Odborníci říkají, že častou příčinou bývá nesprávná zubní hygiena a nevhodně zvolená strava. Konzumujeme příliš mnoho sladkostí a naopak přijímáme fluóru - obojí negativně ovlivňuje zubní sklovinu. Čištění zubů sice většina lidí počítá k samozřejmým hygienickým rituálům, jenomže jen málokdo zná správnou techniku čistění ústní dutiny.

Kusovka-Lips

3. dubna 2011 v 8:26 | Eliss |  Kusovky

Piraňa 3D-info

2. dubna 2011 v 14:38 | Eliss |  Filmy
Každým rokem se o jarních prázdninách počet obyvatel u ospalého jezera Victoria rozroste z 5 na 50 tisíc. Ve výhni slunce se tu rozjede hlučná zábava se spoustou alkoholu a mejdan roku může začít! Letos to ale nebudou jen těžká rána po večírku a stížnosti od sousedů, čeho by se účastníci měli obávat. Nenadálé zemětřesení na mořském dně probudilo predátora, pro kterého jsou účastníci mejdanu skvělou a snadnou kořistí. Dokážou se bezstarostní teenageři, kteří myslí jen na sex a alkohol, zmobilizovat a společnými silami zabránit novým ostrozubým obyvatelům resortu, aby si z nich udělali večeři?

Šaty

2. dubna 2011 v 11:30 | Eliss |  Fashion

Výsledek obrázku pro kniha ti sluší