Vyberte si vůni podle temperamentu!

24. března 2010 v 14:48 | Eliss |  Beauty
Líbit se nám může třeba tisíc parfémů, ale jen málo z nich je vhodných právě pro vás osobně. Podle čeho vybírat? Zkuste to třeba podle charakterové typologie!
Úplně jinak totiž pasuje vůně k živému a veselému sangvinikovi než ke vznětlivému cholerikovi, něco jiného sedne vyrovnanému flegmatikovi a po odlišném parfému zase sáhne zadumaný cholerik. Jaký parfém tedy bude sedět vám?

Sangvinik

zdroj a foto: http://blog.idarek.cz

Lancome Attraction

Sangvinika dle Hippokrata charakterizovala krev coby převládající tekutina v těle. Jde o veselého a otevřeného jedince, který se rychle rozhoduje. Má rád společnost - a ta má zase ráda jeho. Je to pohotový a dobrý společník, který má však sklony k citové povrchnosti. Pozor, někdy může být moc upovídaný a nepříliš nespolehlivý!
Osobní vůně: Pro sangvinika jsou jako stvořené květinové vůně: stejně okouzlující a pomíjivé jako jeho city.

Cholerik

zdroj a foto: http://blog.idarek.cz

Bvlgari BLV

Pro cholerika je typická výbušnost reakcí a labilita, se kterou reaguje na situace. Je to ale vášnivý a upřímný člověk, navíc dobrý vůdce a organizátor, kterému rozhodně nechybí sebevědomí. Možná právě proto bývá občas urážlivý a vztahovačný.
Osobní vůně: Pro ženy choleriky se skvěle hodí výraznější kořenné vůně, jimiž ihned dají najevo, že Žena s velkým Ž vstoupila do místnosti.

Melancholik

zdroj a foto: http://blog.idarek.cz

Guerlain Mitsouko

Introvertní melancholik se často utápí ve smutných náladách a patří spíš mezi pesimisty. Byť bývá většinou samotář, je na něj spolehnutí. City tohoto zadumaného samotáře bývají opravdové a hluboké.
Osobní vůně: Citově založené ženy melancholičky ocení sladké romantické vůně, ve kterých vynikne éteričnost jejich povahy.

Flegmatik

zdroj a foto: http://blog.idarek.cz

L´Eau par Kenzo

Silný jedinec, který se nedá jen tak vyvést z míry a rád přemýšlí o samotě, je typickým prototypem flegmatika. Obvykle jde o dobrosrdečné a trpělivé lidi, kteří dokážou leccos zvládnout. mají však sklony k pasivitě až línosti a mohou být i nespolečenští.
Osobní vůně: Flegmatiky dobře vystihují vodní vůně, novinka posledních deseti let. Ty jsou totiž stejně neproniknutelné jako jejich povaha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kouříš?!

Jasně! 16.4% (126)
Jo,jednou jsem to zkusil(a)... 16.6% (128)
Ne! 55.7% (429)
Neřeknu! 11.3% (87)

Komentáře

1 Caslette ♥ Caslette ♥ | Web | 24. března 2010 v 14:53 | Reagovat

Pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Výsledek obrázku pro kniha ti sluší